“Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të gjyshes, i publikon foton e rrallë

| 21:06
SHPËRNDAJE

Kristi, vajza e Olsi Ramës, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Aneta Ramës, me një mesazh në Instagram, bashkangjitur një fotografie kur e ndjera ishte e re.

“Nëna ime e bukur, do të të dua dhe do më mungosh gjithmonë”, shkruan ajo.

Aneta Rama u nda nga jeta sot, të shtunën e 1 gushtit, në moshën 82-vjeçare. Lajmin e dha vetë kryeministri Edi Rama, i cili e quajti nënën e tij, ‘dritën e shtëpisë’.

aneta-rama-2

aneta kristi

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

  1. Shume kinge paska qene Nene Aneta .

    Ngushellime te sinqerta famiiljareve !

    R.I.P.

Comments are closed.