Në ditëlindjen e saj, zbulohet portreti i vajzës së Stine (Video)

| 17:55
SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Stine u bë baba për herë të parë në vitin 2016 kur në jetë erdhi vajza e tij Estia. Çifti ka publikuar shumë rrallë momente me vogëlushen e tyre.

Ka qenë motra e Stines, Alida e cila ka postuar në ‘Instagram’ një video me Estian në rrugët e Gjermanisë.

“Gëzuar ditëlindjen adrenalina e familjes tonë, Estia. Të dua”- i shkruan Alida.

View this post on Instagram

#happybirthday adrenalina e familjes tone Estia #loveyou ❤️ @estia_film @stine_records 😍

A post shared by Alida Duka (@alida_duka) on 

<script>

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.