“Mos më dil përballë deri në 7 metra, po të ndesha, gjej vrimë ku të futesh”, Ndrenika i ashpër me analistin Andi Bushati

SHPËRNDAJE

Aktori i njohur Robert Ndrenika ka reaguar me një status në rrjetet sociale për gazetarin Andi Bushati, te cilit i ka dhene nje pergjigje per shkrimet dhe analizat qe ka bere se fundmi ai lidhur me ceshtjen e Teatrit Kombëtar.

Ndrenika thotë se Bushati ka shpifur për të dhe e paralajmëron të mos i dalë përballë “deri në 7 metra”.

PARALAJMËRIM !!! O “TI” And…Bushati (je Zotëri apo Zonjë? Nuk të dalloj dot gjininë!!!) MOS u merr me SHPIFJE kundra meje. Mos më dil perball deri ne 7 metra (se me tutje nuk shikoj mirë) Të intereson më shume si k analist i cquar që je të vazhdosh luftën intransigjente kundër komunizmit! Të bëj me dije se po të ndesha gjej vrimë ku të futesh !!! Se tashmë je rritur dhe nuk të nxe as “vend lindja” !!! Robert Ndrenika…dhe vazhdim..

5b6339740bc3fpostimi

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.