Moderatori i njohur i vërsulet Luanës dhe e shtrin në mes të skenës (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Të gjithë po prisni me padurim puntatën e radhës të emisionit “Shiko kush luan”, pasi i ftuari i Luana Vjollcës do të jetë moderatori i njohur Ermal Mamaqi.

Luana

Ky i fundit është rivali i Luanës çdo të shtunë në ekran me emisionin e tij “Xing me Ermalin”, prandaj u habitën të gjithë kur u lajmërua se do të ishte edhe ai te “Shiko kush luan”.

luana-ermal-36amhho0gvjcbdj8k144cg

Moderatorja seksi ka publikuar një video në profilin e saj në “Instagram” ku Mamaqi është shfaqur me një paruke të verdhë mbi kokë, duke imituar Luanën dhe më pas ata kanë filluar të ngacmohen së bashku.


View this post on Instagram

TONIGHT 21:00 🎬🔥🔥🔥@shikokushluan Video by @photographerflamurilazi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

E teksa mbante ende paruken mbi kokë, Ermali i është vërsulur Luanës dhe e ka shtrirë në mes të skenës, veprim i cili ka sjellë të qeshura të mëdha te të ftuarit.

Panorama Plus

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.