“Ma puth fort”- Ndjekësit zbulojnë detajin e radhës që konfirmon lidhjen e futbollistit me Megi Pojanin

Jun 21, 2022 | 21:15
SHPËRNDAJE

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi ishin në qendër të vëmendjes pas postimeve të fundit që nxitën dyshimet për një romancë mes tyre.

Dyshimet nisën nga postimet e përbashkëta të Megi Pojanit dhe Endri Ceçikçit në profilet e tyre në Instagram, ky dyshja duket se po darkonin së bashku.(KLIKO)

Aktorja ka udhëtuar drejt ishujve të Afrikës Lindore për disa ditë relaksi ku nuk kanë munguar të tjera postime në rrjetet sociale.

Të njejtën gjë mund të themi edhe për futbollistin, i cili postoi pak minuta më parë një foto në breg të detit. Endri kishte vënë një palë size dielli, të cilat e noxrrën zbuluar pasi fansat detajistë vunë re menjëherë detajin që ka lidhje pikërisht me Megi Pojanin. Në xhamin e syzeve të tij duket Megi Pojani, e cila po shkrep foton.

Fansat që e vunë re këtë detaj shpërthyen menjëherë në komente:

“I qaka fotot Megi”, “Megin ma puth fort”, “Megi tek syzet”, “Megit i pengon dielli shihet tek syzat e tua”- janë disa nga komentet e ndjekësve.

Çekiçi aktualisht luan për Konyaspor në Turqi, por mesa duket tani është në një romancë të re me aktoren simpatike.

© Panorama.al

Te lidhura