Më në fund e pranon, Eni Koçi: Jam e dehur në dashuri

SHPËRNDAJE

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të komentuara për jetën private dhe që prej vitit të kaluar, lidhja e saj me Genc Prelvukajn ka qenë në qendër të vëmendjes së medias.

Dyshja është pyetur nëpër intervista të ndryshme, por gjithnjë e kanë mohuar të kenë qenë bashkë duke u deklaruar beqarë. Ndërsa fotot ku janë kapur mat e kanë zbuluar lidhjen e tyre me kohë.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun e mëposhtëm:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/me-ne-fund-e-pranon-eni-koci-jam-e-dehur-ne-dashuri/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.