“Më mungojnë kohët kur …”- Ronela Hajati publikon fotot nga arkiva dhe mallëngjehet

| 16:40
SHPËRNDAJE
 

Ronela Hajatit i mungojnë kohët kur qëndronte në orët e vona të natës në studion diskografike dhe momentet kur xhironte videoklipe.

Aktualisht puna për një pjesë të mirë të këngëtarëve është pezulluar, për shkak të situatës së pandemisë.

Ndaj Ronela Hajati u ngushëllua me disa foto nga arkiva e saj që i ndau me ndjekësit.

“Më mungojnë kohët kur xhiroja videoklipe dhe qëndroja deri vonë në studio,”– shkroi ajo, krahas imazheve nga momenti teksa përgatitej për të xhiruar për “Dilema”.

/Panoramaplus.al

    

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.