Mbeti jashtë qeverisë “Rama II”, ja mesazhi i prekës i Kodhelit për ushtarakët

SHPËRNDAJE

Mimi Kodheli, ish-ministrja e Mbrojtjes ka bërë një mesazh prekës në FB për Forcat e Armatosura pasi kryeministri Rama e la jashtë kabinetit duke e zëvendësuar me Olta Xhaçkën.

kodheli dw “Nuk do të gjej dot fjalët e duhura (e megjithatë do të vazhdoj të flas a shkruaj, sa herë që kjo mundësi të më jepet) për t’ju përshëndetur e falenderuar të gjithëve një e nga një, ju gratë dhe burrat nën uniformë.

Unë thjesht dhe vetëm mbetem krenare për Forcat e Armatosura të Shqipërisë! Ju falenderoj për shërbimin që i jepni Atdheut!”, shkruan ajo.

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFoto+Video/ Pas betimit, kabineti qeveritar kalon semaforin me të kuqe te Presidenca, por...
Artikulli tjetërKjo është Qeveria 'Rama 2', foto e parë me Metën në Presidencë

1 KOMENT

  1. Ju faleminderit edhe Juve per punen e palodhur, qe keni bere gjate kesaj periudhe kohore 4-vjeçare, pavaresisht mangesive!. Faleminderit

Comments are closed.