Masakra në Selenicë/ Reagon Basha: Ditë zie për vendin, por edhe reflektim për pasigurinë që shtohet

SHPËRNDAJE

“Dite zie per Vloren dhe vendin, por edhe reflektim per pasigurine qe shtohet cdo dite”. Keshtu deklaron kreu i PD-se, Lulzim Basha, teksa ka reaguar pas masakres se ndodhur nje dite te mare ne Selenice te Vlores, me 8 viktima.
basha me gazetareeeeee
Postimi i Bashes 

Vrasja mizore e 8 familjareve ne Resulaj, perfshire 2 femije, ka tronditur te madh e te vogel. Mendimet dhe lutjet e mija jane per shpirtrat e te ndjereve dhe dhimbjen e te afermve. Sot eshte dite zie per Vloren dhe vendin por dhe reflektimi per pasigurine qe shtohet cdo dite.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.