Marina Vjollca dhe Getoar Selimi “arratisen” drejt Italisë, por hoteli luksoz ku po qëndrojnë kushton minimalisht…

| 15:06
SHPËRNDAJE
 

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi e kanë treguar se i adhurojnë udhëtimet, pasi para izolimit çifti udhëtonin nëpër vende të ndryshme të botës.

marina vjollca getoar

Por, duket se pas kaq shumë muajsh, dyshja është arratisur sërish jashtë kufijve.

marina dhe getoari (5)

Ditën e djeshme ka qenë Marina ajo që ka ndarë me ndjekësit në Instastory disa foto e video, ku bashkë me partnerin shfaqen në një aeroplan, por nuk e tregonte destinacionin.

marina dhe getoari (3)

Bjondja seksi na e ka shuar sot kureshtjen, pasi ka zbuluar se po qëndrojnë në një nga hotelet më luskoze në Milano, ku një natë kushton minimalisht 500 euro dhe maksimalisht 5,000 euro.

Ende nuk dihet nëse ata kanë udhëtuar për arsye profesionale apo për t’u shplodhur.

marina dhe getoari (1) marina dhe getoari (7) marina dhe getoari (4) marina dhe getoari (6)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.