Margaret Shllaku: Jam 23 vjeçe dhe e shoh të largët martesën, tani koha për karrierë në modë dhe diplomaci

SHPËRNDAJE

Margaret Shllaku është modelja 23-vjeçare nga Shkodra, që u shpall fotomodelja më e mirë në botë në garën “Best Model of the World 2017”, në Paris të Francës. E pasionuar pas modës dhe diplomacisë, Margaret zbulon për “Panorama Plus” dyzimin mes të dyjave, sekretet e bukurisë origjinale dhe martesën si një vendim të largët.

U shpalle “Best Model of the World 2017”, çfarë vlere ka kjo kupë për karrierën tënde si modele?

Ky trofe për mua, në radhë të parë, ka një vlerë morale ndaj vendlindjes sime, Shqipërisë, pasi unë, për fat të mirë, emrin e vendit tim e ngre lart e më lart. Pastaj, është një trofe që më bën të ndjehem e realizuar në fushën e modelingut deri më sot.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/margaret-shllaku-jam-23-vjece-dhe-e-shoh-te-larget-martesen-tani-koha-per-karriere-ne-mode-dhe-diplomaci/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.