“Ma ke prekur zemrën dhe e ke ndriçuar aq shumë”, Bora Zemani i bën dedikimin emocionues mashkullit të saj special. Ja për kë bëhet fjalë

| 15:06
SHPËRNDAJE
 

1543086329_borazemani

Bora Zemani, një nga moderatoret simpatike të ekranit shqiptar, e ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re të dashurisë me aktorin Romeo Veshaj, pas ndarjes nga DJ Vin Veli, me të cilin ka edhe një djalë.

BeFunky-collage-3-2

Ky i fundit, Arbori mbush sot 5 vjeç dhe e ka bërë mami Borën t’i dedikojë disa rreshta shumë speciale dhe emocionues në Instagram.

-640-0-5bf3ca21aebe1

“Shshshsh… qetesi!!! Arbori im ben 5 vjec sot dhe mami ka dy fjale per te thene:

Vertete nuk e kuptoj si kaloj koha kaq shpejt, Ti dje ishe nje bebe ndersa tani, nje djale i vogel llafazan qe me jep mend ose me pyet per cdo gje 😋

Tani je rritur dhe e ke mesuar qe “shakpa” jane “shapkat”, qe “fuckla” jane “flluskat”, qe “oh maj gaj” eshte “oh my god” etj… ke pak problem “kondicionerin” qe i thua akoma “goconjer” por pune e madhe, keto zgjidhen.. problemin e kam tek pyetjet e tuaaa….

4d061b735f896c0ecc4447d03e4c1203-600x600

“O ma, pse Zoti e ka vene shkronjen A te paren?” 🤷🏻‍♀️, “Po Zoti a ka qene bebe?”😳, “Pse ora kalon kaq shpejt?”🤔, “Pse nata eshte kaq e shkurter?”🤪 dhe vazhdon pyet,

“Ma, po kur isha te barku jot a ta kam prekur dot zemren?”.


View this post on Instagram

Shshshsh… qetesi!!! Arbori im ben 5 vjec sot dhe mami ka dy fjale per te thene: Vertete nuk e kuptoj si kaloj koha kaq shpejt, Ti dje ishe nje bebe ndersa tani, nje djale i vogel llafazan qe me jep mend ose me pyet per cdo gje 😋 Tani je rritur dhe e ke mesuar qe “shakpa” jane “shapkat”, qe “fuckla” jane “flluskat”, qe “oh maj gaj” eshte “oh my god” etj… ke pak problem “kondicionerin” qe i thua akoma “goconjer” por pune e madhe, keto zgjidhen.. problemin e kam tek pyetjet e tuaaa….”O ma, pse Zoti e ka vene shkronjen A te paren?” 🤷🏻‍♀️, “Po Zoti a ka qene bebe?”😳, “Pse ora kalon kaq shpejt?”🤔, “Pse nata eshte kaq e shkurter?”🤪 dhe vazhdon pyet, “Ma, po kur isha te barku jot a ta kam prekur dot zemren?”. Nje pyetje qe te bene ta bertasesh pergjigjen…. PO, Arbor! Ma ke prekur zemren me ate doren tende te vogel magjike dhe e ke ndricuar kaq shume. 😍 Prandaj per nje gje jam e sigurt, ti je bekimi me i madh qe me eshte dhene ndonjehere ne jete! Urimet me te mira per SuperHeroin tim te vogel! Tani le te filloje festaaaa…. 😋💃🏻🍼🍭🍬🎈🎊🎁🎉 #arbordashuria #myson #blessed

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Nje pyetje qe te bene ta bertasesh pergjigjen…. PO, Arbor!

Ma ke prekur zemren me ate doren tende te vogel magjike dhe e ke ndricuar kaq shume. 😍 Prandaj per nje gje jam e sigurt, ti je bekimi me i madh qe me eshte dhene ndonjehere ne jete! Urimet me te mira per SuperHeroin tim te vogel! Tani le te filloje festaaaa…. 😋💃🏻🍼🍭🍬🎈🎊🎁🎉#arbordashuria #myson #blessed”, shkruan Bora

Në këtë postim nuk kishte si të mungonte edhe komenti i partnerit të Borës, Romeo Veshaj, i cili i ka postuar dy zemra dhe figura të buzëqeshura.

bora2 bora1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.