Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Tabela me pagat para ‘94, sa ndryshojnë pensionet

“Ju tregoj prapaskenat e dënimeve të byroistëve”, rrëfimi i Kryeprokurorit që firmosi pushkatimet

PD sfidon Qeverinë për vetingun e politikanëve: Nëse keni vullnet, e miratojmë në tetor

Zhdukja e dy emigrantëve, dyshime për konflikte në Belgjikë

I dënuar për vjedhje, vdes në spital 35-vjeçar

Vuçiç pritet me protesta në Kosovë, Meta e Thaçi drekë në Durrës

Anketa, kur prindërit lexojnë, fëmijët më të afërt me librin LILI SULA

OPINIONE

Si u pushtua deti Jon i Shqipërisë në vitin 2009 MYSLIM PASHA

Integrimi Europian si komunikim LAVDRIM LITA

PANORAMA SPORT2

PANUÇI, bëji edhe një “gol” Skocisë

“Bunker” me pesë mbrojtës, zbardhen dilemat e formacionit

Luhet në “dimër”, skocezët leksion me çmimin e biletave

Trajneri i kuqezinjve: Dua fitore, Skocisë i japim grushtin final

Partizani Europian i Lajpcigut 1958!  Nga BESNIK DIZDARI

Lushnja shtang Tomorin, bind Apolonia

Franca nuk fal, Mbape dhe Zhiru dënojnë Holandën

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.