Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Aug 18, 2022 | 7:04
SHPËRNDAJE

 

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 

panorama

Legalizimet, Familjet që marrin lejen e re në Tiranë

Skandali me tenderët, OST e Skerdi Drenovës hap tender 130 mijë euro për trajtimin kozmetik të punonjëseve femra

“Ora e drejtësisë po vjen”, Ilir Meta ultimatum Bordit: Ulni çmimin e naftës!

Qeveria i fal pronën publike firmës ‘Gjikuria’, 9 mijë metra katror për 1 euro

Klodian Muço: Qeveria ndërton rrugë më shtrenjtë se Gjermania

Tronditet Elbasani, enigma e vrasjes me armë zjarri të 25-vjeçarit

Thirrjet “Enver, Hitler” në mitingun e Athinës në 1984 për Ilia Lekën, ku u mblodhën 6 mijë persona

OPINIONE

Shumë rrugë e pak njerëz, shumë njerëz e pak rrugë/ PREÇ ZOGAJ

Shamia dhe imagjinarja naive e superioritetit/ AGIM BAÇI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

Elvin Beqiri: Josa më i miri, Vllaznia për titull

Da Silva i kuq, te Partizani e presin me… shpulla

Prapaskenat në tunel, Zhordi Alba dhe Buskets “presion” Balliut

Hysaj “bllokon” Taren, refuzon ofertat arabe

Strategjia fituese, Toska: Ndryshuam peshën me një bidon ujë

Patrik Robson: Tiranën e ndihmoj me gola

Dinamo kënaq Deden, Skënderbeu merr një shkodran

30 pikë në shtesë, Inzagi mjeshtër i përmbysjeve

Mesi bekon yllin e Realit: Benzema fiton “Topin e Artë”

Leva: Mane-Gnabri super, Bajerni nuk ka nevojë për mua

Junajtid në shitje për 6.2 miliardë, Ronaldo shpërthen

Nga Maldini te Sedorf e Zidan, “pensionistët” më “fit” të futbollit

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura