Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Apr 8, 2021 | 7:26
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni: 

panorama

Pensionet, emrat që marrin shtesën e re

Ushtria merr kontrollin e Rinasit para zgjedhjeve, prapaskenat e përplasjes dhe pse u përfshinë Rama e Meta

Basha zbulon planin për konfiskimin e pasurive të zyrtarëve: Amnisti për dritat, vaksina të certifikuara nga BE

Humbi 110 milionë euro në gjyq me Becchettin, Rama: Do të marrë atë që nuk thuhet

Pas vendeve të BE, edhe Anglia ul moshën për “AstraZeneca”, në Tiranë po vaksinohen farmacistët

Paratë për riparimet pas tërmetit, ja afatet e reja

Me pistoletë para PS-së, 5 vite burg për Vladimir Gjutën

OPINIONE

Parakalimi i mundshëm i PS nga PD PREÇ ZOGAJ

Pse e urren qeveria sportin shqiptar? YLLI AGA

Dyqind e shtatëdhjetë kilometra muze. Për çfarë? ORNELA ÇUÇI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni: 

p sport

Shansi i fundit, Skenderbeu rikthen sytë nga Ridvan Bode

Mbape fenomenal. PSG thyen një Bajern monstruoz

Cungu: Laçin e shoh kampion, Vllaznia të sulmojë Kupën

Kontratat, “thembra e Akilit” te Partizan

Stadiumi, gati 3 miliardë lekë për Kukësin

Tirana, ofertë belge për Ismajlgecin

Skemë të re, Shqipëria ka një “xhol” si Gjimshiti

Titulli në xhep, Interi fitore për notën 10

Ronaldo-Dibala, Juvja ringjallet kundër Napolit

Benzema harron Liverpulin: Tani të mposhtim Mesin!

Agjenti në seli, Milani tenton të blejë Insinjen

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.