Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 8:16
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Amnisti e re, rivlerësim për shtëpitë dhe pronat

Zbulohet lidhja e Kejvina Kthellës me Redjan Rrajën, nga telefonatat te makina luksoze që përdorte modelja

Bien akuzat për pastrim parash me lobim rus, dosja kundër Bashës bllokohet në Prokurori

Palmer kërkon marrëveshje për Reformën Zgjedhore, pro paktit të Ramës me Vuçiç e Zaev

Ish-ministrat e Jashtëm, letër BE për Shqipërinë e Maqedoninë

Zheji, Zogaj e Çili, libri i ri i Belina Budinit ngjall debate te “Ndikuesit”

Prokuroria nis hetimin për pronat në Lalz, Rraja kërkon lirinë në Apel

OPINIONE

Rama ka krijuar një rend të ri politik, që do ta shkatërrojë FITIM ZEKTHI

Pluhuri i Murit të Berlinit VETON SURROI

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

fq1 web

“Dridhet” Partizani,  Mala e Trashi  me valixhe në duar

Mbrojtësi dhe mesfushori rrezikojnë të ikin me parametra zero nëse nuk shiten në janar

Mungojnë tre të kuq në Vlorë, Flamurtarit i kthehet Sukaj

Në ajër për dy shtylla, Tirana dhe Vllaznia nuk kanë shënjestër

Suad Lici tërbohet me Kridens Metën, Devolli udhëzonte Osmanin nga tribuna

Ahmataj: U futëm në presion, shiu nga prishi planet

Batha: Zgjodhëm mënyrën e gabuar, Ahmataj më modern se Mema

Sejdini: Lerda s’e ka të gjatë, Tirana është ndërtuar keq

Bylisi ka shans për kreun, Daja humb edhe Ditën

Luftëtari-Teuta, Shkëmbi: Për ne është si finale

Apolonia, një provë force në Devoll

Bajern-Dortmund, në Gjermani luhet titulli

Tjetër shpërthim, Konte: Dua të bëj historinë këtu

Gabim në përkthim, ëndrra “Ibra” shuhet shpejt

Kosta nuk i zë besë Milanit: Meritojnë respekt

Reali s’e lëshon Mbapenë, Barça akuza mbrojtësve

Prapaskena, Juves i iku Kumbulla nga duart

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.