Ledri me ‘shenjë’ në qafë, reagon e dashura: “Nëse ty të ka ikur oreksi…”

| 13:41
SHPËRNDAJE

Reperi i njohur Ledri Vula, publikoi një ditë më parë foto nga Parisi. Por këtë herë ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte vetëm një foto e tij.

Një shenjë e vogël në anën e djathtë të qafës, i bëri të gjithë të dyshonin se ishte një ‘kafshim’ që Ledri kishte harruar ta fshihte.

Por menjëherë reagoi e dashura e tij Sara, e cila ishte me të në Paris. Dhe duket se nuk ka vend për ‘alarm’. Krahas një fotoje të postuar në ‘Instagram, Sara shkruan: “Nëse ty të ka ikur oreksi, them se e kam unë”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.