Ledina Çelo nxjerr blof Elvana Gjatën, tregon detajin që s’e pa askush nga eventi i saj (FOTO)

SHPËRNDAJE

Teksa “Top Channel” dha ekskluzive koncertin e Elvana Gjatës, këngëtarja Ledina Çelo e ka ndjekur dhe ka publikuar një foto në “Instastorie”.

Ajo nxjerr blof këngëtaren Gjata, e cila me rastin e ditëlindjes së saj, datë 3 shkurt, mbajti një koncert recital me 100 të ftuar të zgjedhur. Aty ajo prezantoi edhe disa këngë të reja.

Lajmin e plotë e lexoni në: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ledina-celo-nxjerr-blof-elvana-gjaten-tregon-detajin-qe-se-pa-askush-nga-eventi-i-saj-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.