Gjendet i asfiksuar në lulishte një person në Durrës (Detajet e para)

| 18:34
SHPËRNDAJE

Një person është gjetur i asfiksuar në një lulishte pasditen e sotme në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30, ndërsa mësohet se personi, identiteti i të cilit nuk dihet ende, ka kërkuar ndihmë teksa ndodhej afër mazuleumit Dëshmorët e Kombit.

ambulanca

Ai është dërguar në spital, por nuk dihet ende gjendja shëndetësore dhe arsyet e asfiksimit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.