FOTOT/ Aksident i rëndë në autostradë, përplasen disa makina, policia dhe zjarrfikësja në vendngjarje

SHPËRNDAJE

Tre automjete janë përfshirë në një aksident që ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës.

Një makinë e tipit  BMW X 5, raportohet se ka marre flake dhe ka ndaluar duke bllokuar rrugen, ndersa pas saj nje tjeter makine ka ndaluar per te pare çfare kishte ndodhur.

Nderkohe nje automjet tjeter nuk ka mundur te frenoje dhe eshte perplasur me makinen e ndaluar pas BMW, duke shkaktuar nje tjeter  perplasje nga makina qe vinte pas, e cila eshte permbysur.

Nga ky aksident i trefishte, kane mbetur disa te lenduar, por gjendja e tyre eshte e mire.

481fc925-299d-455d-9a46-fe5d913026ff

3f02f855-e911-4d73-83ec-7db9dfa266d3 481fc925-299d-455d-9a46-fe5d913026ff eb963171-92f5-4462-954e-69a868cb74a8 465dff42-39fe-4739-8ac2-f11a27483066 8dbbd8ea-fd19-4662-8f51-dbf2a3bd0f29 bcf40b80-1add-4f4a-a8b4-efe1314ff26c e0d6509d-cb86-42d6-9e27-7508c21f9abb c49bb9fa-e747-4892-befe-8d036da455e9 d7a0dfe0-80ac-4b4d-9a84-48ed005eaa45 1d5925db-8626-4754-a35d-8f27d835a4e3 327ac256-d08b-461c-982c-70a1d2c2306d 8698bc87-f0fd-4d67-bfff-4714bae5eb5c 0245bc4e-d43c-45f3-8a1c-f3fbc7dd586c b421b219-9ee9-491e-8f7b-35cfe41543dd d98a78be-1210-44bf-98dd-fe6ddcd47b66 5b24faa2-b2d1-4ca0-98bc-d427aa369ba1

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.