Zjarr në Elbasan, forca të policisë dhe zjarrfikësish në vend

SHPËRNDAJE

Sot rreth orës 18.40, në lagjen “Dyli Haxhire” Elbasan, ka rënë zjarr në Ullishtë, në një terren të thyer, ndërsa flakët janë përhapur shumë.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe ato  të zjarrëfikses, ndërsa gjithashtu u njoftua Shefi i Emergjencave Civile, Elbasan.

Nga infortmacionet paraprake, njoftohet se po punohet për fikjen e zjarrit.

Foto ilustruese
Foto ilustruese
 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTO/ Gjiknurin e zë vapa në Parlament, fillon t’i heqë rrobat një nga një
Artikulli tjetër"Mjekët nuk u kujdesën", vdekja e foshnjës së porsalindur në Durrës, reagon spitali: Ishte me...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.