Tërmeti i fortë në Shqipëri, raportohen shtatë të lënduar

| 17:12
SHPËRNDAJE

Qytetaret termeti Tirana (12)Shërbimet e emergjencës lajmërojnë se pas tërmetit kanë nisur të kërkojnë ndihmë personat e lënduar.

Nga shembja e një shtëpie pranë autostradës Tiranë Durrës janë plagosur dy persona, raporton Top-Channel

Në Pezë helmës janë lënduar tre persona në një familje por edhe në Tiranë dy të moshuar pësuan lëndime në pallatet e HAËAI pranë qendrës Kristal.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.