Sherr mes dy personave në Vlorë, një i plagosur

| 22:36
SHPËRNDAJE

Sherr mes dy personave në fshatin Oshtimë të Vlorës.

policia-naten-644x450

Një person është lënduar me sende të forta, dyshohet me shkop, raporton korespondenti i Panorama.

Mësohet se autori i ngjarjes është ndaluar nga policia.

Dyshohet se sherri ka nisur për motive banale. Policia nuk jep shumë detaje, por Panorama mëson se i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën me dëmtime të lehta.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.