Një 60-vjeçar gjendet i vrarë në banesën e tij, policia dyshon se…

Aug 5, 2022 | 19:37
SHPËRNDAJE

Një 60-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij, ndërsa policia dyshon se ai është vrarë me armë zjarri. Në njoftimin e bluve të kryeqytetit bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Agush Gjergjevica”.

tirane-policia-1-1024x576-770x43312

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.08.2022, rreth orës 18:55, në rrugën “Agush Gjergjevica”, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, shtetasi B. Z., 60 vjeç, i cili dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© Panorama.al

Te lidhura