Makina përplas patrullën e policisë, plagosen dy efektivë. Detajet e para

| 9:24
SHPËRNDAJE

Një automjet ka goditur makinën e patrullës së policisë tek rrethrrotullimi tek Ura e Dajlanit, në Durrës, duke lene dy efektive te plagosur.policia durres

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02.30 të mëngjesit të sotëm dhe sipas “News 24”, policet e lenduar jane per fat jashte rrezikut per jeten.

Ata jane derguar ne spitalin e Durresit per te marre ndihmen e nevojshme mjekesore. Nderkohe qe policia ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.