Makina del nga rruga, humb jetën shoferi 22-vjeçar. Detajet si ka ndodhur aksidenti

| 7:56
SHPËRNDAJE

Një 22-vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti me të cilin ai po udhëtonte ka dalë nga rruga. Sipas policia ngjarja ka ndodhur në aksion rrugor Laç-Patok.

aksident-6-permbyset-makina
Foto arkiv

“Drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi  R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen”, thotë policia.

Ndërkohë grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.