Kush e shtyu Anxhela Peristerin të merrte pjesë prapë në “Kënga Magjike”?

| 14:32
SHPËRNDAJE

Në vitin 2017, Anxhela zuri vendin e parë në “Kënga Magjike” me këngën “E çmendur” dhe tani u rikthye në edicionin e këtij viti.

Anxhela për herë të parë bashkëpunoi me treshen e shumëkërkuar Aida Baraku, Armend Rexhepagiqi dhe Darko Dimitrov për këngën “Dikush i Imi”.

Pikërisht bashkëpunimi me këtë treshe e shtyan atë të hyjë përsëri në garë në “Kënga Magjike”.

“Është hera e parë që bashkëpunoj me ta. Ishte një bashkëpunim shumë i bukur për mua do bëjë edhe bashkëpunime të tjera sigurisht me Armendin sepse ai është një nga kompozitorët dhe artistët e mi të preferuar.” – shprehet Anxhela duke vazhduar, “Kjo ishte këngë që duhet kënduar në atë skenë, kishte të gjitha parametrat./prive.al

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.