Kryeministri Rama ndan fotot nga samiti i NATO-s, momenti kur shtrëngon duart me presidentin francez dhe Stoltenberg

Mar 24, 2022 | 15:11
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale foto gjatë takimit me krerët e shteteve pjesë të NATO-s gjatë samitit të mbajtur sot në Bruksel.

Rama shihet duke shtënguar duart me presidentin francez Emanuel Macron dhe sekretarin e Jashtëm të NATO-s Jens Stoltenber.

Takimi i sotëm u zhvillua jashtë rendit të ditës për shkak të luftës në Ukrainë.

277299688_514430833385916_6527899296141943032_n

277178052_514430793385920_3968487506063582233_n 277170286_514430773385922_7829858831288346127_n 277177639_514430953385904_3810671072143315277_n

© Panorama.al

Te lidhura