Kreu i PD-së Basha njofton konferencë për media nga selia blu

| 17:10
SHPËRNDAJE

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka lajmëruar konferencë për mediat, sot në orën 19:00, nga selia Blu.

Dalja e Bashës para mediave, vjen pas një ngërçit të krijuar në Gjykatën Kushtetuese.

basha4

Ndërkohë, më herët gjatë ditës së sotme, Kuvendi miratoi rezolutën, e cila i kërkon Presidentit të reflektojë dhe të respektojë vetëm kompetencat që i njeh Kushtetuta, ndërsa menjëherë pas kësaj, Presidenti Meta doli në një konferencë të jashtëzakonshme, njoftoi se ditën e hëne do te dorëzoje ne Prokurori kallëzimin penal për kreun e KED, Ardian Dvorani

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.