Kravatat e Ramës dalin në treg, Berisha: Kushtojnë 1 mijë euro…po detyron…

SHPËRNDAJE

Sali Berisha ka bërë publik një mesazh që i ka ardhur nga një qytetar i cili shkruan se Edi Rama ka nxjerrë në shitje kravata të dizajnuara prej tij. 41377106_1111386689022237_7323540012778127360_n

Sipas tij, “kravatat jo vetëm që janë të Ramës, por çmimi i tyre fillon nga 150€ deri 1000 dhe se ai i detyron deputetët e drejtorët e PS të blejnë aty”.

POSTIMI I PLOTË:

Kallam Deshtaku me dyqan per shitjen e kravatave qe prodhon vet!!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Dyqani eshte ne tek shtat xhuxhat ne rrugen e Elbasanit .
Kravatat jo vetem qenkan te Rames, por cmimi i tyre fillon 150€ deri 1000 dhe i Te fotoja e pare poshte eshte dizenji Edi Ramadetyrokan gjihte deputetet e drejtoret e rilindjes te blejne aty per vete dhe dhurata.Se mbajtja e nje kravate te dizenjuar nga lideri suprem tregon status!!!
Te fotoja e pare poshte eshte dizenji Edi Rama”

41364734_1111386565688916_2551029742815936512_n

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.