Kishte shkuar të lahej me shokët, mbytet në lumin Mat 14-vjeçari

SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në vendin e quajtur “Ura e Zogut” pasi një i ri 14-vjeçar është mbytur teksa lahej në lumin Mat.

ura-e-zogut (1)

14-vjeçari kishte shkuar së bashku me shokët e tij në vendin e quajtur “Ura E Zogut”, por nuk ka arritur të dalë i gjallë prej andej.

Trupi i pajetë i djaloshit është nxjerrë nga lumi pas kërkimeve të familjarëve dhe policisë.

http://www.balkanweb.com/e-rende-ne-mat-kishte-shkuar-te-lahej-me-shoket-mbytet-ne-lumin-mat-14-vjecari/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.