Kejvina Kthjella bën ndryshimin drastiK në ‘look’ dhe duket kaq ndryshe (Foto)

| 17:35
SHPËRNDAJE

Ajo bie shumë në sy për tiparet tërheqëse dhe linjat seksi të trupit.

Modelja Kejvina Kthjella ka vendosur të ndryshojë pamje dhe është kthyer nga bjonde në brune.

Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ edhe foto nga ‘look-u’ I rid he duket kaq ndryshe!

Pamja e re e Kejvinës ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit e saj.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.