Keaunu Reeves zbuloi të dashurën, ‘zhgënjehen’ fansat

| 16:52
SHPËRNDAJE

Aktori i famshëm i ‘Matrix’ asnjëherë më parë nuk është përfolur për ndonjë lidhje serioze.

Por duket se për Keaunu Reeves ka ardhur momenti që ai të prezantojë të dashurën e tij. Ai është parë dorë për dore me Alexandra Grant në ‘LACMA Art & Film Gala’.

Por ndjekësit në rrjetet sociale duket se nuk janë aspak dakort me zgjedhjen e Keaunu dhe shprehen mjaft të zhgënjyer. Ata kanë shpërthyer në ofendime për 46 vjeçaren duke thënë se ajo ngjan si nëna e aktorit.

Keaunu dhe Alexandra bashkëpunuan për librat “Ode To Lappiness” dhe “Shadows”.

Duket se për aktorin gjërat kanë marrë për seriozisht, pasi gjithashtu ata janë parë shpesh herë në shoqërinë e njëri tjetrit dhe duken mjaft të lumtur.


Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.