“Kaq dua nga jeta tani …”- Enca publikon foton me bikini dhe zbulon dëshirën

| 10:54
SHPËRNDAJE

Enca po qëndron e izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit. Por dëshira e saj për të dalë jashtë është shumë e madhe.

Këtë e tregoi vetë ajo ndërsa publikoi një foto në varkë e veshur me bikini ngjyrë blu.

“Kaq dua nga jeta tani”– shkroi Enca.

Por në kushtet ku ndodhet vendi, kjo duket paska e tepërt si kërkesë sipas komentuesve.

“S’po kërkon shumë 🙄”- shkroi këngëtari Ylli Limani.

   

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.