Ja çfarë burrat konsiderojnë tërheqëse te femrat

SHPËRNDAJE

Ka disa gjëra që meshkujt i shohin si më tërheqëse për gratë dhe ndoshta, nuk jeni të vetëdijshëm. Këtu ju tregojmë më të zakonshmet.

wo

Siguria:

Nëse je një grua vetëbesuese, sigurisht që do të bëhesh një magnet për burrat.

Inteligjenca:

Çfarë është më mirë sesa të kesh një bisedë të mirë. Burrat admirojnë gratë që tregojnë anën e tyre intelektuale.

Parfumi:

A shihet dashuria? Jo, ajo kalon nëpër hundë, pasi ata konsiderojnë  shumë sensuale një grua që ka një erë të mirë. Aroma e ëmbël është e preferuara e tyre.

Sensi i humorit:

Nuk ka gjë më të mirë se sa një grua që mund të qeshë me veten? Burrat besojnë se një grua që ka një humor të mirë është shumë tërheqëse. /Revista Psikologjia/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.