Imami i njohur shqiptar befason me ligjërimin: Femrat i bëjnë meshkujt hajdutë, duan lekë dhe makina të shtrenjta…

SHPËRNDAJE

Imami i njohur, Elvis Naçi, përmes një ligjërate të mbajtur së fundmi dhe të bërë publik në faqen e tij të Facebook-ut,  ka befasuar me fjalët e tij.

Ai ka folur për “veprat që na japin lirinë e vërtetë dhe jo lirinë e shkatërrimit dhe të mashtrimit”, ku ndër tjera është shprehur se femrat i çojnë meshkujt drejt vjedhjeve dhe mashtrimeve, pasi ato duan para dhe makina të shtrenjta e kështu i detyrojnë ata të kryejnë të tilla vepra.

Ndiqni fjalën e tij në minutën 9:30.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.