“Ike në një kohë si kjo, kur as në spital s’mund të të vizitosh”- Aurela Gaçe humb njeriun e familjes: Ndarja dhemb…

Nov 22, 2020 | 12:17
SHPËRNDAJE

Aurela Gaçe ka zbuluar nëpërmjet një postimi në Instastory se ka humbur një nga njerëzit më të dashur për të.

aurela hoxha (2)

Gjyshi i bashkëshortit të saj ka ndërruar jetë, prandaj këngëtarja nuk mund të mos i dedikonte disa fjalë të ndjera në këtë ditë zie.

aurela hoxha (3)

Qofsh i parajsës gjyshi Ximi. Vajzat e mia e kishin stërgjysh, por ashtu e thërrisnin, si e thërriste babi i tyre.

Ikja jote na hidhëroi. Ike në një kohë si kjo, kur as në spital s’mundet as ta vizitosh.

Kur fëmija, gruaja, nipërit, as arrijnë të të thonë se të duan. Kjo është shumë e dhimbshme.

Grace, stërmbesa jote, qau shumë për ty, se të njohu, shpenzoi kohë me ty e ndarja dhemb”,- shkroi këngëtarja, shoqëruar me emoji me lot.

aurela gace

aurela gace (8)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.