I mungoi skenës për një kohë të gjatë, rikthehet këngëtarja e njohur

Nov 2, 2019 | 15:53
SHPËRNDAJE

Nëse dëgjojmë këngën ‘Gjithmonë’ na shkon mendja menjëherë tek këngëtarja simpatike Luar.

Ajo i ka munguar skenës për një kohë të gjatë por duket se është rikthyer me projekte të reja muzikore.

Luar ka sjellë një super bashkëpunim me reperin e njohur MC Kresha, të titulluar “Thug Life”.

Vetëm në pak orë e lançcuar, kënga ka marrë mijëtar klikime.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.