I mungoi skenës për një kohë të gjatë, Gerta Heta rikthehet me këngën e re

| 15:28
SHPËRNDAJE

Ajo i ka munguar skenës dhe muzikës për një kohë të gjatë.

Por mesa duket kemi lajme të mira nga moderatorja dhe këngëtarja Gerta Heta pasi ka ndërmend t’i rikthehet sërish muzikës.

E ftuar në ‘Ftesë në 5’, ajo kujtoi kohën kur këndonte nëpër koncerte. Moderatorja tha se ndjehet nostalgjike për ato vite dhe pyetjes nëse ka në plan t’i rikthehet muzikës, ajo iu përgjigj se është duke kërkuar një materia që të jetë i përshtatshëm për të.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.