Humbi rastin e artë në Spanjë-Suedi, sulmuesi kërcënohet me jetë

Jun 16, 2021 | 9:40
SHPËRNDAJE

Sulmuesi i Suedisë, Markus Berg, humbi një rast të artë me portën e boshatisur në ndeshjen kundër Spanjës dhe tifozët nuk ia kanë falur.

359B32CA-FD0A-45C0-8496-26A6569E34CC

Ata kanë nisur që ta ofendojnë dhe ta kërcënojnë me jetë nëpër rrjetet sociale. Kjo gjë nuk është pritur mirë nga lojtarët dhe nga disa ish-lojtarë si Grankvsit, i cili ka postuar një foto me të duke kërkuar mbështetje dhe respekt nga ana e tifozëve.

Kujtojmë se Spanjë-Suedi u mbyll pa gola, në një ndeshje ku rastet për shënim ishin të shumta.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/