Hiret e Parlamentit zbresin në Jug, Blerina Gjylameti shfaqet në bikini

SHPËRNDAJE

Deputetja e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, edhe këtë verë ka zgjedhur Dhërmiun për të pushuar. Dhe ndër të tjera, ajo edhe këtë verë ka rënë pre e paparazzit të “Panorama Plus”.

Siç dihet, Blerina është një nga deputetet më të hijshme të Parlamentit, për vetë moshën e re dhe linjat elegante që ka.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/hiret-e-parlamentit-zbresin-ne-jug-blerina-gjylameti-shfaqet-ne-bikini/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPikat e basteve të mbushura plot, gazetari sportiv ironizon: Kush tha që 1 milon njerëz nuk lexojnë
Artikulli tjetërDenoncimi i deputetit të PD: Nxënësit pa shkollë, ministria jep godinën me qera

S'KA KOMENTE

Comments are closed.