“Hej SHBA, nëse ju e nisni luftën, ne e mbarojmë”, agjencia e lajmeve iraniane nxjerr videon ku sulmohet Donald Trump

| 12:01
SHPËRNDAJE

“Hej SHBA, nëse ju e nisni luftën, ne e mbarojmë”. Me këto fjalë Irani kërcënon Amerikën me një video ku paralajmërohet sulm ndaj Presidentit amerikan Donald Trump.

Media iraniane ‘Fars’ ka publikuar një video e cila tregon disa pamje të montuara, të rreme, që tregojnë një sulm ndaj Presidentit Donald Trump në momentet kur ai ishte duke folur në një konferencë.

Në video duken momentet kur dëgjohen të shtënat dhe sigurimi largon nga podiumi Trump gjatë një mitingu në Nevada.

Agjencia e lajmeve Fars njihet nga mediat botërore si një agjensi pothuajse zyrtare që i shërben qeverisë iraniane.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.