Habit moderatorja shqiptare, e quan Flori Mumajesin mendjemadh

| 17:19
SHPËRNDAJE

Ndër të ftuarat në ‘Shiko kush luan’ ka qenë edhe moderatorja e njohur Blerona Zeqiri.

Një prej pyetjeve që asaj iu drejtua ishte që të thoshte se cili nga personazhet e njohur shqiptar është shumë mendjemadh. Blerona i ka habitur të gjithë duke thënë emrin e këngëtarit dhe kantautorit të njohur Flori Mumajesit.

Ajo gjithashtu tha edhe emrin e artistit më të thjeshtë që ka njohur dhe ishte këngëtari Meda. Ndërsa personazhi më pa komplekse për Bleronën ishte Robert Berisha.
Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.