FOTO+VIDEO/ Vijojnë punimet intensive në stadium, ja gjendja e “Arenës Kombëtare”

SHPËRNDAJE

Federata Shqiptare e Futbollit, ka publikuar ditën e sotme, pamje të reja nga punimet në stadiumin “Arena Kombëtare”.

arena kombetare5

Struktura ka marrë pothuajse e gjitha formë, ndërkohë që punimet intensive vijojnë edhe në mbulesën e impiantit.

arena kombetare4

arena kombetare3

arena kombetare2

arena kombetare1

arena kombetare

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVrasja e shqiptarit në SHBA/ Rrëqeth aktorja: O Grei, çohu se po të vijnë dajot! Pse ike kaq shpejt?
Artikulli tjetërRashel Kolaneci dhe Lei Kraja, rivaliteti i egër në ekran i vajzave seksi dhe partnerët e përfolur

S'KA KOMENTE

Comments are closed.