Foto+Video/ Macron shijon fitoren me balerina seksi, kritika në Francë

| 8:06
SHPËRNDAJE
 

Presidenti i Frances, Emmanuel Macron po perballet me kritikat e para, pasi u pa teksa festonte fitoren e tij zgjedhore me balerina seksi. “Macron feministi i madh”, shkruajnë mediat franceze, qe raportojne lajmin dhe videon ku Macron ka qene pjese e ahengut me balerina seksi.

Nderkohe, “Daily Mail” qe i referohet po ketij lajmi shkruan se votuesit francezë festuan neper rruget e kryeqytetit por pati shume nga ata qe u rebeluan per menyren  se si presidenti zgjodhi te festonte.

5 4 3 2 1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.