FOTOT/ Vanda Nara nuk përmbahet, ndez imagjinatën e meshkujve me pozat e fundit

Mar 24, 2021 | 10:04
SHPËRNDAJE

Vanda Nara njihet për fotot e saj provokuese, ku shpesh ekspozon linjta e saj trupore.

wanda-nara-2-1

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar foto, ku shfaqet vetëm me të brendshme dhe mban të veshura një palë atlete.

WANDA NARA

Partnerja e sulmuesit, Mauro Ikardi, vazhdon të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me fotot e saj, teksa ka ndezur imagjinatën e meshkujve, me fotot provokuese, ku ekspozon të pasmet dhe gjoksin e saj shpërthyes.

wanda-nara-2vanda narawanda-narawanda narawanda narauanda nara

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura