FOTOT/ Ujë e sapun! Tayna pozon pa make up dhe ja si duket natyrale

| 10:20
SHPËRNDAJE
 

Tayna është një ndër reperet shqiptare më të komentuara.

tayna (6)

Artistja, e cila numëron mbi një milion ndjekës në Instagram, nuk heziton të ndajë me fansat foto e video të ndryshme.

tayna (3)

Ditën e djeshme, ajo ka pozuar tërësisht pa grim, duke u shfaqur ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. Edhe natyrale, Tayna duket e mrekullueshme.

tayna (5)

23-vjeçarja, e cila aktualisht po qëndron në Kaliforni, nuk i ka kursyer as pozat hot e veshur me bikini, duke nxjerrë në pah format trupore bombastike.

tayna (1) tayna (2)

tayna (7)

tayna (4)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.