FOTOT/ Tifozet shqiptare që po bëjnë xhiron e botës

SHPËRNDAJE

Edhe në ndeshjen ndaj Francës tifozët shqiptarë ‘vodhën’ skenën.

Në fokus ishin këto dy bukuroshe, fotot e të cilave bënë xhiron e botës. Ato ishin të pranishme ditën e mërkurë në “Velodrome” për të mbështetur Shqipërinë.

13442697_491269794396564_7304935417234315015_o-700x464Atmosfera ishtd mjaft elektrizuese në Marsejë. “Panorama” ka sjellë gjatë gjithë ditës video dhe foto të dy tifozerive që festojnë së bashku duke treguar respekt.

Më poshtë, keni edhe disa foto mjaft interesante nga kjo atmosferë.

1466013280080_lc_galleryImage_Albania_s_supporters_chee 13442697_491269794396564_7304935417234315015_o-700x464 13417015_491269781063232_3614533573443677194_o-700x512 13413669_10153891483838371_4472884747385750449_n 13413037_1108713062505926_6690329656269965717_n 13417457_10153740060226243_505202211947865910_n 13444123_10154132950643260_784262922_n

13423758_1115589038521500_1096231100645928497_n 13423819_1115595125187558_525551942907505857_n 13445293_609798805862955_7633935159891828863_n 13428491_609800432529459_6035507070151986662_n

13418893_588299987997575_1427455615618589093_n 13413138_588299511330956_6794093812470682581_n 13423756_588299527997621_6387791401288446673_n 13466297_588299497997624_8847601990681907251_n 13418983_1004463396333793_5013601795412213725_n 13406811_10153740259071243_2547087010626361653_n

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

3 KOMENTET

Comments are closed.