FOTOT/ Rama me atlete të bardha dhe çitjane në homazhet për Hajdaragën

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama nuk ka munguar ne homazhet per nderimet dhe lamtumiren e fundit per ish-ministrin e Mbrojtjes, Luan Hajdaraga, themelues i Partise Socialiste.

Nuk ka kaluar pa rene ne sy veshja qe ai kishte zgjedhur per te qene pjese e kesaj ceremonie lamtumire.

Me xhakete, kemishe te bardhe te zberthyer, pantallona stil citjane dhe me ato per te cilat komentohet gjithandej sa here prezantohet ne evente te rendesishme jashte vendit, atletet e bardha.

ra

rama atlete2 rama atlete1 rama altete

rama1 rama2

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakNepsi i shtatzënisë, Jona Spahiu kërkon ndihmën e fansave për të gjetur këtë ushqim
Artikulli tjetërPërfundon takimi, Higuain “me një këmbë” tek Milani, por ende asgjë definitive

S'KA KOMENTE

Comments are closed.