Fotot nga paparazzi/ Ithtarët e Bashës, Salianji dhe Bardhi të veshur njësoj

Jan 22, 2022 | 15:27
SHPËRNDAJE

Teksa shikon këto dy foto të deputetëve të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike dhe mbështetësit më të mëdhenj të Bashës, Ervin Salianji dhe Gazmend Bardhi, mendon se cila mund të jetë arsyeja që janë veshur kaq njësoj.

gazmend bardhi ervin salianji

Njëri opsion mund të jetë që kanë bërë shopping bashkë në të njëjtin dyqan dhe kanë pëlqyer të njëjtat rroba dhe e dyta, mbase kanë menduar që mbështetësit e Bashës, tashmë duhet të identifikohen edhe nga një stil veshjeje disi më ndryshe.

/Panoramaplus.al

ervin salianji1 ervin salianji gazmend bardhi1 gazmend bardhi2 gazmend bardhi

© Panorama.al

Te lidhura